ŚWIĄTECZNY ZESTAW Z KTÓRYM ROZPOCZNIESZ PRZYGODĘ Z EKOSPRZĄTANIEM

Dbanie o dom bez toksyn jest niesłychanie istotne w naszych czasach kiedy każdy z nas non stop ma kontakt z setkami różnych toksyn każdego dnia.

Przed sobą masz wyjątkowy zestaw, który stworzyłam po to, aby Twój dom stał się bezpiecznym miejscem do życia, w którym zaczniesz sprzątać czyściej. Razem stworzymy naturalne mleczko do czyszczenia czy płyn do naczyń. Jest to naprawdę bardzo proste, a co więcej środki te szanują Twoje ciało i są po to, aby Tobie pomóc nie zaszkodzić.

Są również bardzo skuteczne, dzięki czemu to idealny pierwszy krok, który zmotywuje do tworzenia następnych produktów.

Kupując zestaw z książka Naturalnie Czysty Dom, oszczędzasz ponad 23% na książce.

ZESTAW PREZENTOWY KUPISZ TYLKO NA TEJ STRONIE, NIE MA GO NIGDZIE INDZIEJ!

Szmatka konopna

wykonana z naturalnych konopi, pochodzących z Instytutu Włókien Naturalnych nie nasączana rozpuszczalnikami

Szmatki

Szmatka do mycia okien o specjalnej wafelkowej strukturze, oraz druga szmatka do kurzy. Wykonane lokalnie przez Monikę, która uszyła je z certyfikowanej bawełny OEKO-TEX®

Zestaw lawendowe mleczko do czyszczenia

Zestaw do zrobienia mleczka do czyszczenia ( szklany i estetyczny słoik 345 ml + lawendowa soda oczyszczona + mydło potasowe +etykietka) ilość wystarcza na jednokrotne zrobienie pasty.

Zestaw eukaliptusowy płyn do naczyń

Zestaw do wykonania eukaliptusowego płynu do naczyń (szklana buteleczka z wygodnym atomizerem 200 ml + płatki mydlane + etykietka +zapas eukaliptusowej sody kalcynowanej 100 ml)

 

Elegancka ulotka jak zrobić swoje pierwsze EKOśrodki

Rozkładaną, wykonaną z papieru kredowego instrukcję wykonania i stosowania.

Wszystko powstało z ekologicznych surowców w myśl Zero Waste, dodatkowo możesz wybrać zestaw z książką Naturalnie Czysty Dom podpisaną przez autorkę.

Podczas zakupu możesz wybrać opcję opakowania świątecznego, co oznacza, że zestaw będzie pięknie zapakowany i umieszczony w pudełeczku z sianem z górskich łąk, owinięty sznurkiem konopnym z naklejką wesołych świąt.

Idealny prezent

Podaruj innym radość tworzenia naturalnych środków do czyszczenia.

Najwyższa jakość

Dzięki nim pozbędziesz się z domu toksycznej chemii.

Estetyczne wykonanie

Dbałość o każdy szczegół sprawia, że zestaw wygląda przepięknie w pudełku prezentowym.

EkSPERTKA OD ŻYCIA W HARMONII Z NATURĄ

Ewa Kozioł

Jestem autorką pięciu książek, ekspertką telewizyjną która poruszają tematykę prostoty życia, dbania o dom i urodę bez toksycznej chemii oraz pielęgnacji zdrowia za pomocą ziół.

Od kilku lat prowadzę bloga Zielony Zagonek z którego wiedzę czerpią miliony Polek, pragnących żyć zdrowiej bez wszechobecnych toksyn. Sama 7 lat wyrzuciłam ze swojego domu tyle ile potrafiłam na rzecz naturalnych i bezpiecznych zamienników.