Czy sprzątanie Twojego domu musi wiązać się z wyborem pomiędzy czystością, a zdrowiem?

Nie musisz wydawać ogromnych sum na ekośrodki w sklepie, czy marnować czas na czytanie składu, który i tak niewiele mówi, aby mieć czysty i bezpieczny dom.

Obawiasz, że ekośrodki nie poradzą sobie, że sprzątaniem, że jest to czasochłonne?  Lata doświadczenia Ewy sprawią, że sprawnie wprowadzisz do swojego domu naturalne metody dbania o czystość, dzięki którym Twój dom będzie zawsze przyjaznym miejscem do życia, w którym Twoje ciało i umysł mogą wypocząć. Nie odkładaj zmiany na później, stwórz czysty i zdrowy dom już teraz skutecznie i bez stresu, krok po kroku z książką Naturalnie Czysty Dom.

cena bez promocji: 49 zł

KSIĄŻKĘ KUPISZ TYLKO NA TEJ STRONIE, NIE MA JEJ W KSIĘGARNIACH!

Z tą książką:

– wysprzątasz każdy zakamarek domu za pomocą zrobionych przez siebie środków do sprzątania, których zrobienie zajmie Ci kilka chwil.
– oszczędzisz swój cenny czas, gdyż pod ręką będziesz mieć skuteczne i sprawdzone receptury
– dowiesz się jak używać olejków eterycznych do sprzątania, aby dom pięknie pachniał a EKOsprzątanie nie będzie nudne
– omijając toksyczną chemię sklepową, stworzysz bezpieczny dom dla siebie i swoich bliskich,
– stworzysz plan sprzątania i odgracania, który szybko pozwoli usunąć Ci bałagan z domu, przez co będziesz mieć czas na to co naprawdę ważne
– nauczysz się dobrać odpowiednie substancje, aby odkazić i na poważnie wyczyścić dom, dzięki czemu oszczędzisz miesięcznie ponad kilkadziesiąt złotych gdyż zniknie konieczność wydawania ogromnych sum na trujące środki do czyszczenia.

 

 

Format: A5

Ilość stron :172

Okładka: miękka

Zobacz opinię tych, którzy sprzątają już eko? Czy było warto?

100

przepisów

dzięki którym szybko i skutecznie wysprzątasz swój dom, nie używając przy tym żadnych trucizn które niszczą zdrowie.

Plan porządków

Kiedy wiesz jaki jest kolejny krok podczas sprzątania to idziesz jak burza z porządkami. Otrzymaj z książką kompletny plan działania.

Plan odgracania

Mniej gratów oznacza jedno mniej sprzątania. Czy wiesz jak dać sobie radę z odgracaniem? Jeśli nie, dowiesz się o tym w książce.

Stwórz strategię

Idąc na wojnę bez planu, jesteś skazana na porażkę. Dlatego dowiedz się, jak wywabić plamy i czego użyć do czyszczenia każdej powierzchni w domu.

cena bez promocji: 49 zł

EkSPERTKA OD ŻYCIA W HARMONII Z NATURĄ

Ewa Kozioł

Jestem autorką pięciu książek, ekspertką telewizyjną która poruszają tematykę prostoty życia, dbania o dom i urodę bez toksycznej chemii oraz pielęgnacji zdrowia za pomocą ziół.

Od kilku lat prowadzę bloga Zielony Zagonek z którego wiedzę czerpią miliony Polek, pragnących żyć zdrowiej bez wszechobecnych toksyn. Sama 7 lat wyrzuciłam ze swojego domu tyle ile potrafiłam na rzecz naturalnych i bezpiecznych zamienników.