Jak żyć bliżej natury mieszkając w mieście?

Czy jest to możliwe, aby żyć eko bez stresu i na luzie?

W świecie eko to nie tylko segregowanie śmieci, to również zerowaste, minimalizm, ekosprzątanie, naturalne kosmetyki i zioła. Jest tego naprawdę sporo i nie sposób czuć się zagubionym na początku swojej przygody, a nie ma nic gorszego niż falstart, który może naprawdę znięchęcić. Ekologiczne życie wcale nie musi oznaczać wyprowadzki na wieś, co więcej w książce tej podpowiem Ci jak żyć bardziej zielono.

 44,00 ZŁ

W PAKIECIE:
– autograf Autorki
– bezpieczne opakowanie
– tania wysyłka kurierem (+9,90 zł)

KSIĄŻKĘ Z AUTOGRAFEM AUTORKI KUPISZ TYLKO NA TEJ STRONIE, NIE MA JEJ W KSIĘGARNIACH!

Jeszcze kilka lat temu żyłam zamknięta w czterech ścianach w swoim mieszkaniu w jednym z wielkich miast Europy. Podobnie jak wy wolność odzyskiwałam w weekend, wtedy pakowałam walizki i jechałam na łono natury poza miasto – im dalej, tym lepiej. Ciągle mi czegoś brakowało, czułam się osaczona, miałam wrażenie, że wpadłam w ten sławny wyścig szczurów jak śliwka w kompot. A gdzie w tym wszystkim czas na życie?

Natura i prostota – to było moje lekarstwo. Powrót do życia nie musi oznaczać przeprowadzki na wieś. Weźcie tę książkę do domu i poznajcie wyjątkową drogę, która kiedyś pomogła mi odnaleźć samą siebie i poczuć wolność w betonowej dżungli. Daj mi szansę, a zobaczysz, że ekologia to nie tylko segregowanie śmieci, lecz także życie w harmonii ze sobą i światem. Pozwólcie mi pokazać sobie, jakie to wszystko proste.

 

Z tą książką:

– W kilka chwil pozbądź się z domu toksyn, aby ten był bezpieczny i stał się oazą w miejskiej dżungli; prawdziwym miejscem wypoczynku po ciężkim dniu.

– Zakochaj się w jakości i prostocie, dzięki którym znikną dziury w domowym budżecie.

– Naucz się naturalnej pielęgnacji skóry, której pozazdrości wam niejedno SPA.

– Poznaj moje tricki, dzięki którym eko wcale nie jest dla bogaczy.

– Dajsię zainspirować i rozpocznijcie zieloną rewolucję na miarę swoich możliwości!

 

EkSPERTKA OD ŻYCIA W HARMONII Z NATURĄ

Ewa Kozioł

Jestem autorką pięciu książek, ekspertką telewizyjną która poruszają tematykę prostoty życia, dbania o dom i urodę bez toksycznej chemii oraz pielęgnacji zdrowia za pomocą ziół.

Od kilku lat prowadzę bloga Zielony Zagonek z którego wiedzę czerpią miliony Polek, pragnących żyć zdrowiej bez wszechobecnych toksyn. Sama 7 lat wyrzuciłam ze swojego domu tyle ile potrafiłam na rzecz naturalnych i bezpiecznych zamienników.

Zobacz jak proste jest zielone życie z moją książką.

 44,00 ZŁ

W PAKIECIE:
– autograf Autorki
– bezpieczne opakowanie
– tania wysyłka kurierem (+9,90 zł)