Trudno jest Ci złapać oddech?

Potrzebujesz jedynie 20 sekund dziennie, abyś mogła żyć pełnią piersią

 za pomocą prostych i naukowych trików odnajdź na nowo szczęście i spełnienie w życiu 

Pracujesz długie godziny, coraz rzadziej widujesz się z bliskimi, coraz mniej czasu masz dla siebie.

Pomimo iż jesteś ambitną kobietą, kochającą własną rodzinę i wspierającą ją na każdym kroku ciągle wydaje Ci się, że robisz za mało. Nie ma znaczenia fakt, że każdego dnia jak super komputer działasz na wielu poziomach. Starasz się sprostać oczekiwaniom bliskich pracujesz ponad siły, aby otrzymać awans czy zarobić na korepetycje dziecka.

Mija kolejny dzień w mieście, gdzieś się zagapiłaś, znowu przegapiłaś kolejny dzień. Pod wieczór szukałaś życia w telefonie przeglądając najnowsze wpisy znajomych na Facebook-u czy Instagramie. W tle gra radio, audycje przeplatane są reklamami o nowych lekach na zgagę czy depresję.

Ty stoisz i zastanawiasz się, czy tak już zawsze będzie?

Czy to jest prawdziwe, życie?

Czy ma ono gnać jak sprinter do mety, a Ty jesteś jedynie kibicem?

Nie jesteś sama!

Jako mama czwórki dzieci, codziennie muszę łączyć obowiązki prywatne i zawodowe. Jednego dnia w gumiakach wyprowadzam kozy na pastwisko, kolejnego zmierzam Pendolino na nagranie do telewizji. Po powrocie piekę w domu chleb i po wspólnym posiłku zasiadam z dziećmi do edukacji domowej.

Ciągły bieg, ciągły brak czasu na życie… Coś o tym wiem.

W pewnym momencie zdałam sobie sprawę, że niewiele pamiętam z poprzedniego miesiąca, tygodnia a nawet dnia, nie mówiąc o docenianiu czasu, który został mi dany. Chciałabym znowu cieszyć się chwilami, które bezpowrotnie odeszły.

Zadałam sobie pytanie: „Co mogę zrobić, aby doceniać swoje życie, poczuć szczęście i cieszyć się nim w pełni?”

Tak powstał Dziennik Wspomnień, który opiera się na badaniach naukowych w dziedzinie tworzenia osobistego szczęścia. W rezultacie powstało znakomite narzędzie, które wplata w  każdy Twój dzień pozytywne i potężne nawyki.

Życie nie staje się lepsze przez przypadek, staje się lepsze w wyniku naszych świadomych zmian. Chcesz je zapoczątkować?

=

Czy chcesz w końcu pod koniec dnia, zamknąć oczy i powiedzieć to był dobry dzień?

Czy chcesz widzieć w lustrze uśmiechniętą kobietę, w której oczach widać radość, a twarz promienieje pomimo iż jeszcze nie nałożyła makijażu?

Czy chcesz wychodząc na zewnątrz pomimo deszczu i wiatru, który rozwiewa Twoje rozpuszczone włosy czujesz radość i wdzięczność, czujesz spełnienie? Twój wzrok jest bystry, ponieważ Twój umysł bardzo dobrze daje sobię radę z upływającym czasem, który stał się Twoim drogim przyjacielem. To on sprawia, że stajesz się mądrzejsza w doświadczenia, to dzięki niemu gromadzisz cudowne wspomnienia, to on sprawia, że każdy dzień jest lepszy, to on sprawia, że życie jest piękne.

Nie od dziś wiadomo, że prowadzenie dziennika dobrze wpływa na człowieka. Potwierdzają to również badania naukowe, które jasno sugerują, że dzięki dziennikom:

=
Obniża się poziom stresu

=
Łatwiej jest Ci nawiązać kontakt z innymi

=
Podwyższasz poziom samooceny

=
Sprawniej rozwiązujesz problemy

=
Żyjesz świadomiej z przeświadczeniem, że odnalazłaś cel

=
Potrafisz łatwiej podejmować dobre decyzje

Mamy mniej czasu niż nam się wydaje…

 co zatem zmienia Dziennik Wspomnień? 

Jesteś tutaj ponieważ zauważasz coś, co przeciętni ludzie pomijają, zauważasz, że nasza pamięć jest ulotna i chcesz wykorzystać życie do maksimum i żyć ponadprzeciętnie. Doceniasz wartość czasu i nie chcesz jej marnować na beznamiętne patrzenie się w telewizor, czy też śledzenie cudownego życia koleżanki przez Facebook-a. Ty chcesz się cieszyć swoim życiem, gdyż się  to Tobie zwyczajnie należy, dosłownie jak woda rybie. Dlaczego naucz się pływać już dziś.

 Kiedy gromadzisz wspomnienia w takich miejscach jak Dziennik Wspomnień, sprawiasz, że czas przestaje gnać jak szalony. Te wszystkie drobne chwile, o których nagle pamiętasz, nadają Twojemu życiu znaczenie, sens i przeywają nudę. Wyobraź sobie, że końcu zaczynasz doceniać swoje życie, zaczynasz wstawać i zasypiać z uśmiechem na twarzy, jak się widzisz i czujesz w takim życiu?

=
Dziennik pozwala skupić Ci się na tym co się zdażyło w ciągu dnia, dzięki temu Twój mózg jest w stanie zapamiętać i utrwalić zdarzenia. Jako zapracowana kobieta, która pomimo wszystko chce żyć pełnią życia nie jest łatwo znaleźć czas na prawdziwe życie. Zwłaszcza kiedy ilość obowiązków przekracza możliwości Twojej krótkiej doby. Dzięki dziennikowi stworzysz 20 sekundowy nawyk, który w imopnujący sposób poprawia jakość Twojego istnienia.

=
Dziennik to również cotygodniowe minizadanie, które wyciąga Ciebie poza strefę komfortu, strefę która sprawiła, że w Twoim życiu pojawiła się monotonia i nuda. Przestań trwać w stagnacji, zacznij robić ciekawe rzeczy, które nadają życiu soczystych barw.

=
Dziennik to również narzędzie, które rozbudzi w Tobie wdzięczność. To ona sprawia, że widzimy swoje życie w dobrym świetle, że zauważamy szczęście. Tak jak Ty pragnę być szczęśliwym człowiekiem, jednak bardzo często szukałam szczęścia daleko od siebie nie widząc ile szczęścia jest wokół mnie.

 Dziennik Wspomnień to nie zwykły pamiętnik.

To coś więcej, to narzędzie do odnalezienia siebie! 

To 120 stron utylizujące najnowsze odkrycia w dziedzinie pozytywnej psychologii i neuronauki, dzięki którym każdego dnia  w swoje życie będziesz wcielać niewielkie zmiany. Te drobne wyzwania tworzą dużą różnicę w odczuciu życiowego spełnienia, w którym potrawy smakują wyraźniej, a czas zatrzymuje się w miejscu. To dzięki niemu będziesz żyć w teraźniejszości,  czując zapach deszczu, ciesząc się uśmiechem kochanej osoby, czując ciepło promieni słonecznych. Zaczniesz skupaić się na tym co naprawdę ważne na sobie i swoim życiu, przestaniesz mieć wrażenie, że czas płynie za szybko, przestaniesz się zastanawiać „kiedy to przeminęło”. Staniesz się aktywną częścią życia, a nie jego obserwatorem.

Jakie zbudowany jest Dziennik Wspomnień?

l
TYGODNIOWY DZIENNIK WSPOMNIEŃ

Napisz, co chciałabyś zapamiętać, co wyróżnia poszczególne dni. Nie każdy dzień bywa ekscytujący i wyjątkowy, dlatego napisz coś, co warto zapamiętać: cytat, dowcip, myśl, która pojawiła się w Twojej głowie, sytuacja, której byłaś świadkiem, a nawet coś tak prozaicznego jak pogoda.

Z
WYZWANIE TYGODNIA 

To drobne zadania, których celem jest zachęcenie Cię do zmiany perspektywy, przyjrzenia się własnemu życiu i obserwacji chwili. Codzienność i rutyna często sprawiają, że nasze życie staje się szare i beznamiętne. Dzięki wychodzeniu poza strefę komfortu zaczynamy tworzyć wspomnienia i przeżywać życie, zamiast tylko je obserwować.

CO NIE UDAŁO CI SIĘ OSIĄGNĄĆ I DLACZEGO?  

Zastanów się, co w mijającym tygodniu denerwowało Cię, smuciło lub sprawiało, że miałaś dość. Dostrzeżenie negatywnych uczuć pozwoli Ci odnaleźć rozwiązanie i zobaczyć wszystko w szerszej perspektywie.

ODNAJDŹ W SOBIE WDZIĘCZNOŚĆ  

Napisz, za co naprawdę jesteś wdzięczna. W każdym tygodniu postaraj się znaleźć coś innego.

Opiekuj się swoimi wspomnieniami,

bo nie przeżyjesz ich po raz kolejny.

Bob Dylan

Dziennik Wspomnień został zaprojektowany dla Ciebie, gdyż wiem, że w życiu biegniesz jak szalona. Dlatego zależało mi, aby nie marnował Twojego czasu, abyś mogła go przeznaczyć na prawdziwe życie, na bieganie boso po mokrej łące, na granie w chińczyka z dziećmi lub przyjaciółmi, na picie słodkiego winna w cieple zachodzącego słońca, wykorzystując czas na życie, a nie pisanie.

Dla kogo jest Dziennik Wspomnień?

;
Dla każdej kobiety, która chce pamiętać więcej ze swojego życia, poznać siebie, która chce czuć, że żyje.

;
Dla wielu rodzin dziennik może posłużyć jako rodzinna księga wspomnień, do której powrócisz po latach.

;
Dla rodziców, którzy chcą zapamiętać  pierwsze chwile z życia dziecka i podarować im wyjątkowy prezent na 18 urodziny.

To nie wszystko….

z dziennikiem otrzymasz również

BONUS wart 25 zł

Kalendarz nawyku

Zacznij kolekcjonować wspomnienia nie tylko w pierwszym tygodniu posiadania Dziennika Wspomnień, lecz także w nadchodzących latach. Dzięki drukowanemu Kalendarzowi Nawyku stanie się to dziecinnie łatwe. Nie obawiaj się słomianego zapału – przezwyciężymy go razem.

Najważniejszą książką w Twoim życiu,

powinna być ksiażką o Twoim życiu

Co otrzymasz?

 

 

format dziennika A5

 

stron 124

f

garmatura papieru 90g/m2

 

oprawa miękka soft-touch

 

 

BONUS: Kurs fotograficzny

 

BONUS: Drukowany Kalendarz nawyku

 

 

cena: 39 zł

 

(cały pakiet wart jest 149 zł)

 

TERMIN WYSYŁKI DZIENNIKA: po 1 grudnia 2017 r.

Kupując teraz  Dziennik Wspomnień  dostaniesz również drukowany jednostronny „Kalendarz Nawyku” formatu A5 i dodatkowo dostęp do kursu fotograficznego, który otrzymasz równiez w tym samym czasie.

Pamiętaj, że Dziennik Wspomnień to idealny prezent, dlatego sięgnij po niego jeśli chcesz wywołać uśmiech na twarzy bliskich osób i to bez wychodzenia z domu.

Chcesz, aby każdy dzień był wyjątkowy?

BONUS wart 89 zł

Kurs fotografi smartphonem

Wraz z Dziennikiem Wspomnień otrzymasz dostęp do minikursu online, w którym profesjonalny fotograf krok po kroku nauczy Cię robić piękne zdjęcia, które często rejestrują ulotne chwile lepiej niż słowa.

;

Dowiesz się, jak skonfigurować telefon, aby w optymalny sposób wykorzystać jego możliwości.

;
Poznasz triki kompozycyjne, dzięki którym każde Twoje zdjęcie będzie wyjątkowe.

;
Nauczysz się, jak istotną rolę pełni światło w fotografii i jak tworzyć jasne i pełne koloru zdjęcia.

;
Poznasz programy i nakładki, które rozszerzą funkcjonalność Twojego aparat

Kim jestem?

Każdego dnia wstajesz i chcesz zmienić coś w swoim życiu, ponieważ czujesz, że czegoś w nim brakuje. W głębi duszy wiesz, że coś nie pasuje, że życie nie tak ma wyglądać. Czytasz książki pełne mądrych słów – i nic!  Dalej jest tak samo, czyli nijak. W międzyczasie zauważasz, że pieniądze nie dają radości, a życie stało się dość monotonne. Masz wrażenie, że przecieka między palcami. Coraz częściej odkrywasz, że mimo posiadania zmywarki, pralki i suszarki ciągle ubywa Ci czasu.

Jestem Ewa Kozioł, mama czwórki dzieci, żona i kobieta, której kiedyś też coś nie pasowało. Wreszcie odkryłam, że brakuje mi wolności. Razem z mężem rzuciliśmy pracę w korporacji i wróciliśmy do Polski. Każdego dnia odkrywamy, czym jest prawdziwa wolność, życie w prostocie, w zgodzie z naturą – i jak łatwo je osiągnąć.

Do tej pory zaufali mi:

Przestań biec, zacznij żyć, znadjdź wreszcie czas dla siebie...